1/1

Lexmark MarkNet N8130

printserver

Logga in för pris
  • Artnr: 14F0042
  • Tillverkare: Lexmark
0 i lager

Lexmark MarkNet N8130

printserver

Information Specifikation
Allmänt
Typ av enhetPrintserver
FormfaktorInsticksmodul
Nätverk
AnslutningsteknikKabelansluten
Typ av kablageEthernet 10Base-FL, Ethernet 100Base-FX
DatalänkprotokollEthernet, Fast Ethernet
Nätverks/transportprotokollTCP/IP, IPX/SPX, AppleTalk, UDP/IP, IPSec, LPR/LPD
Protokoll för administration på distansTelnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTPS
Standarder som följsIEEE 802.3, IEEE 802.1x
Expansion/Anslutning
Gränssnitt1 x 100Base-FX - ST-läge (multi-mode)
Kompatibla kortplatser1 x expansionskortplats
Diverse
KrypteringsalgoritmLEAP, MD5, TLS, PEAP, TTLS, WPA
Kompatibilitetsinformation
Designat förLexmark C734n, C792de, C792dhe, C792dte, C792e, C950DE, C950dte, CS796de, T650dn, T650dtn, T650n, T652dn, T652dtn, T652n, T654dn, T654dtn, T654n, TS652dn, W850dn, W850n, X464de, X466dwe, X651de MFP, X652de, X652de 7462-0A5, X652de MFP, X654de MFP, X656de MFP, X656dte MFP, X658de MFP, X658dfe, X658dfe MFP, X658dme MFP, X658dte MFP, X658dtfe MFP, X658dtme, X658dtme MFP, X736de, X792de, X792dte, X792dtfe, X792dtme, X792dtpe, X792dtse, X860de 3, X860de 4, X860dhe 4, X862de 3, X862de 4, X862de 4 Statoil, X862dte 3, X862dte 4, X864de 3, X864de 4, X864dhe 3, X864dhe 4, X925de, X925de 4, X925dte, X950DE, X950dhe, X950dhe Statoil, X950dte, X952DE, X952DTE, X954DE, X954DHE, XS652de, XS654de, XS795dte, XS796de, XS796dte, XS798de, XS798dte, XS860de 4, XS862de 4, XS864de, XS864de 4, XS925de, XS950de, XS955de, XS955dhe