1/1

MicroConnect nätverkskabel

5 m - gul

Logga in för pris
  • Artnr: FIB461005
  • Tillverkare: MicroConnect
52 i lager

MicroConnect nätverkskabel

5 m - gul

Specifikation
Allmänt
Typ av nätverkskabelNätverkskabel - OS1/OS2
TeknikFiberoptisk
Typ av fiberoptikSinglemode
MantelmaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
Kärna / höljets diameter9 / 125 mikrometer
EgenskaperHalogenfri
Längd5 m
FärgGul
Anslutning
Kontaktdon2 x SC/UPC enkelläge - hane
Kontakt (andra änden)2 x LC/UPC enkelläge - hane
Tillverkarens garanti
Service och support25 års garanti